VEE
VetExpert Hepatiale Forte Large Breed 40 tabl.
90,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Klasyfikacja weterynaryjna | Suplement diety |
| Waga produktu | 200 g |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Rodzaj opakowania | Plastikowy słoik |
| Forma dawkowania | Tabletka |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Wątrobowy |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Choroby wątroby |
| Bez soi | Nie |
| Bez cukru | Tak |
| Bezglutenowe | Tak |
| Dodatkowe cechy | Chora wątroba |
| Dodatkowe cechy | Bezzbożowe |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Dodatkowe cechy | Bezglutenowe |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Brak sztucznych barwników | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Wiek pupila | Dorosły |
Wartości odżywcze
| Białko | 59,05% |
| Włókna surowe | 17,84% |
| Zawartość tłuszczu | 14,92 % |
| Popiół surowy | 2,85% |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować jako zamiennik zbilansowanej diety. |
| Ostrzeżenia | Trzymać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].