VEO
Vetoquinol Flexadin advanced kąski dla psa 30Tab
218,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Skład karmy | Mąka owsiana, mąka z żyta, drożdże piwne, gliceryna, sproszkowana wątroba z kurczaka, olej lniany (źródło Omega 3), UC-II® sproszkowane chrząstki z kurczaka (zawierający chlorek potasu: 0,44%, całkowity kolagen w proszku: 0,37% (z niezdenaturowanym kolagenem typu II: 0,045%)) 1,49%, olej z ryb (źródło EPA), pektyna, sacharoza, maltodekstryna, siarczan wapnia dwuwodny, glikol polietylenowy. |
| Efekty zdrowotne | Wzmacniające kości i stawy |
| Wielkość psa | Każdej wielkości (2 - 80 kg) |
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Rasa psa | Każda rasa |
| Kategoria produktu | Witaminy i odżywki |
| Wiek zwierzęcia | W każdym wieku |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Ochrona stawów |
| Rodzaj zwierzęcia | Pies |
| Wielkość rasy | Odpowiednie dla wszystkich ras |
| Rodzaj produktu | Karma uzupełniająca |
| Smak karmy | Kurczak |
| Zakres wagowy | 0 g - 200 g |
| Kategoria | Dla psa |
| Dodatkowe cechy | Wspomaganie stawów |
| Wiek pupila | W każdym wieku |
| Przeznaczenie | Pies |
Zawartość opakowania
| Rodzaj opakowania | Saszetka |
| Ilość | 30 |
Wartości odżywcze
| Białko | 14% |
| Zawiera witaminy | Omega-3 |
| Brak sztucznych barwników | Brak danych |
| Bezglutenowe | Brak danych |
| Bez konserwantów | Brak danych |
| Włókna surowe | 1,5% |
| Bez soi | Brak danych |
| Popiół surowy | 3% |
| Zawartość tłuszczu | 14% |
| Bez cukru | Brak danych |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 100 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].