VIG
Victron Energy MultiPlus-II adapter zasilający/inwentor Wewnętrzna 3000 W Czarny, Niebieski (OUTLET)
2 942,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wydajność | 95% |
| Napięcie wyjściowe | 48 V |
| Moc rzeczywista | 3000 W |
| Napięcie operacyjne | 240 V |
| Prąd wejściowy | 32 A |
| Frekwencja wyjściowa | 50 Hz |
| Napięcie | 38 - 66 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Stopień ochrony IP | IP22 |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 45 - 65 Hz |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 65 °C |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 141 mm |
| Szerokość produktu | 268 mm |
| Wysokość produktu | 499 mm |
| Waga produktu | 19 kg |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Stal |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].