VIB
VIRBAC EFFIPRO roztwór do nakrapiania dużych psów 268mgx24
437,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Produkt OTC | Tak |
| Kategoria | Dla psa |
| Kategoria produktu | Preparaty na kleszcze i owady |
| Wiek pupila | Dorosły |
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Wielkość rasy | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia | Problemy z pasożytami |
| Forma dawkowania | Płynny |
| Rodzaj opakowania | Karton |
| Rasa psa | Wszystkie rasy dużych psów |
| Waga produktu | 300 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie przeznaczone do spożycia przez ludzi. |
| Ostrzeżenia | Zużyć przed upływem daty ważności. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].