ADL
Waga kuchenna Adler AD 3166 (kolor czarny)
46,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Bateria
| Typ obsługiwanych baterii | LR03 |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
Cechy
| Maksymalny udźwig | 5 kg |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Kształt | Owalny |
| Pojemność miski | 0,9 l |
| Kolor produktu | Biały |
| Funkcja tarowania | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Materiały | Stal nierdzewna |
| Model | Elektroniczna waga kuchenna |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Dokładność | 1 g |
| Jednostka miary | g, oz, ml, fl |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem upewnić się, że waga jest prawidłowo skalibrowana. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Wyświetlacz
| Minutnik | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 480 g |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].