ADL
Waga łazienkowa ADLER AD 8187b czarna
107,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Dokładność | 100 g |
| Wskaźnik przeładowania | Tak |
| Materiały | Szkło hartowane |
| Kolor produktu | Czarny |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Model | Elektroniczna waga osobista |
| Jednostka miary | kg, lb |
| Maksymalny udźwig | 180 kg |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Kształt | Kwadratowy |
| Wsparcie aplikacji | Tak |
Moc
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | 4 x AAA |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
Wyświetlacz
| Typ ekranu | LED |
Waga i rozmiary
| Powierzchnia ważąca | 280 x 280 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Upewnić się, że waga jest umieszczona na płaskiej i twardej powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Nie umieszczać na niestabilnych powierzchniach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od wody. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].