ADL
Wentylator podłogowy Adler CR 7306
174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Siatka ochronna | Tak |
| Ilość prędkości | 3 |
| Ilość silników | 1 |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Kolor produktu | Stal nierdzewna |
| Liczba łopatek | 3 |
| Regulacja wysokości | Nie |
| Poziom hałasu | 63 dB |
| Materiał obudowy | Metal |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,3 kg |
| Średnica | 45 cm |
Moc
| Pobór mocy | 110 W |
| Napięcie | 220/240 V |
| Moc maksymalna | 200 W |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 7 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].