EIN
Wiertnica glebowa GP-EA 18/150 LI-SOLO 3437000 EINHELL
804,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Prędkość biegu jałowego (max) | 125 RPM |
Zawartość opakowania
| Dołączony akumulator | Nie |
| Wiertło w zestawie | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Nie |
| Długość wiertła | 80 cm |
Cechy
| Silnik | Bezszczotkowy |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 215 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,2 kg |
| Wysokość opakowania | 430 mm |
| Głębokość opakowania | 1120 mm |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 5,7 kg |
Moc
| Napięcie baterii | 18 V |
| Źródło zasilania | Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].