BOS
Worek do odkurzacza Bosch (Włókno syntetyczne; BOSCH BBZ 41FGALL; 4 szt.)
42,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 200 g |
| Szerokość opakowania | 165 mm |
| Głębokość opakowania | 75 mm |
| Wysokość opakowania | 240 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie używać worków uszkodzonych lub zużytych. |
| Ostrzeżenia | Nie blokować otworów wentylacyjnych odkurzacza podczas użytkowania. |
Cechy
| Cechy szczególne | Worki na kurz PowerProtect zalecane szczególnie do odkurzaczy eco |
| Cechy szczególne | Filtracja 99.9% |
| Cechy szczególne | Do 60% więcej siły ssania przy zapełniającym się worku |
| Cechy szczególne | Typ G ALL |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 140 g |
Zawartość opakowania
| Liczba worków na kurz | 4 szt. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].