XBL
XBLITZ BIEŻNIA X-RUNNER
1 466,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Maksymalna waga użytkownika | 120 kg |
| Aplikacja | Tak |
| Maksymalna prędkość | 12 km/h |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Typ produktu | Bieżnia |
| Kolor obudowy | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci poniżej określonego wieku. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w pobliżu ognia lub źródeł ciepła. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które muszą być prawidłowo utylizowane. |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 1175 mm |
| Szerokość produktu | 569 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].