YAL
Yale Mini Electronic Safe Blue Sejf podstawowy YSV mini niebieski
205,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Dołączony akumulator | Tak |
| Zestaw do montażu | Tak |
| Liczba klawiszy w zestawie | 2 szt. |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Cechy
| Pojemność | 3,8 l |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Najlepsze zastosowania | Biżuteria, Klucz |
| Typ mocowania | Podłogowy/ścienny |
| Typ zamka | Zamek szyfrowy |
| Model | Sejf wolnostojący |
| Materiały | Stal |
| Ilość | 1 |
| Zamykanie | Tak |
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Wymary wewnętrzne (SxGxW) | 220 x 110 x 160 mm |
| Głębokość produktu | 170 mm |
| Szerokość produktu | 230 mm |
| Wysokość produktu | 170 mm |
Szczegóły techniczne
| Okres gwarancji | 2 lat(a) |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie stosować siły przy obsłudze zamka szyfrowego. |
| Ostrzeżenia | Zawsze upewnij się, że kasetka jest zamknięta, aby zapobiec przypadkowemu otwarciu. |
| Ostrzeżenia | Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].