YAM
Yamaha EZ-310 - Keyboard
1 376,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Wejście AUX | Tak |
| Wejście pedału Sustain | Tak |
| Interfejs | USB |
| Wyjścia słuchawkowe 1/4” (6,35 mm) | 1 |
Cechy
| Pojemność wbudowanej pamięci | 1400 KB |
| Typ produktu | Keyboard |
Klawiatura
| Liczba klawiszy klawiatury MIDI | 61 klaw. |
| Podświetlane przyciski | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 941 mm |
| Głębokość produktu | 317 mm |
| Waga produktu | 4,6 kg |
| Wysokość produktu | 105 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Pobór mocy | 5 W |
Szczegóły techniczne
| Maksymalna moc wyjściowa (RMS) | 2 x 2,5 W |
| Pojemność pamięci nagrań | 170 |
| Ilość głośników | 2 |
| Nagrywanie | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Reverb |
| Efekty dźwiękowe | EQ |
| Kolor produktu | Biały |
| Efekty dźwiękowe | Pogłos |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Efekty dźwiękowe | Chorus |
| Maksymalna polifonia (nuty) | 48 |
Wyświetlacz
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczać do kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z przeznaczeniem bez nadmiernej siły. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].