ARP
Zaparzacz do kawy Aeropress Clear
191,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Plastikowe sitko, mieszadełko, łyżeczka, 50 jednorazowych papierowych filtrów |
Waga i rozmiary
| Wysokość tłoka | 133 mm |
| Wysokość cylindra | 125 mm |
| Pojemność | 250 ml |
| Wysokość sitka | 16 mm |
Wydajność
| Typ ekspresu do kawy | Ręczny |
| Wbudowany młynek | Nie |
| Zbiornik na zaparzoną kawę | Filiżanka |
| Umiejscowienie urządzenia | Blat |
| Typ wkładu kawy | Kawa mielona |
Ergonomia
| Typ kontroli | Niedostępny |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania. |
| Ostrzeżenia | Przed czyszczeniem zawsze odłącz urządzenie od zasilania. |
| Ostrzeżenia | Przestrzegaj zaleceń dotyczących bezpiecznego użytkowania, aby uniknąć ryzyka poparzenia. |
Cechy
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Kolor produktu | Przezroczysty |
| Materiały | Tritan |
Funkcje i programy gotowania
| Przyrządzanie kawy | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].