AKG
Zasilacz Akyga Basic AK-B1-550 (550 W; Pasywne; 120 mm)
139,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE, REACH |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.31 |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Przeznaczenie | PC |
| Obsługiwany typ płyty głównej | ATX |
Konstrukcja
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Moc
| Łączna moc | 550 W |
| Łączna moc (-12V) | 18,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,5 A |
| Łączna moc (+12 V) | 288 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc (+5 V) | 280 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 24 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Wydajność | 70% |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 33 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 18,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 36 A |
| Moc szczytowa | 550 W |
| Prąd wejściowy | 5 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Łączna moc (+3.3 V) | 280 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Waga produktu | 1,04 kg |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 85 mm |
Porty i interfejsy
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Długość kabla zasilającego CPU | 45 cm |
| Ilość złączy zasilających SATA | 3 |
| Peryferyjna (Molex) Długość kabla zasilającego | 300 mm |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Zasilania PCI Express (6-pin) | 1 |
| Złącze P4 CPU (4-pin) | 1 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 300 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 2 |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 220 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,12 kg |
| Szerokość opakowania | 160 mm |
| Wysokość opakowania | 95 mm |
Pozostałe funkcje
| Karta gwarancyjna | Tak |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].