GIG
Zasilacz Gigabyte AORUS ELITE P1000W 80+ Platinum Modular PCIe 5.0 ICE (GP-AE1000PM PG5 ICE)
899,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Porty i interfejsy
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 4 |
| Gniazdo PCI Express | Tak |
| Długość kabla płyty głównej | 65 cm |
| Złącze napędu dyskietek | 2 |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 6 |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Ilość złączy zasilających SATA | 6 |
Wydajność
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Wersja ATX | 3.1 |
| Technologia łożysk | Łożysko kulkowe |
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 206 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,73 kg |
| Szerokość opakowania | 340 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+12 V) | 999,6 W |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 83,3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 25 A |
| Wydajność | 92% |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Łączna moc (+3.3 V) | 125 W |
| Zakres opóźnienia Dobrego Sygnału mocy | 100 - 150 ms |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Łączna moc (+5 V) | 125 W |
| Prąd wejściowy | 15 - 6.5 A |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 25 A |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Łączna moc | 1000 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
Konstrukcja
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Biały |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Waga produktu | 3,1 kg |
| Głębokość produktu | 140 mm |
Dane logistyczne
| Okres gwarancji | 10 lat(a) |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].