GIG
Zasilacz Gigabyte P850GM 850W 80+ Gold
468,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Umiejscowienie wentylatora | Górne |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
Moc
| Łączna moc (+12 V) | 846 W |
| Współczynnik mocy | 0,9 |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 3 A |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 15 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V) | 70,5 A |
| Wydajność | 90% |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Aktywne |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 110V) | 12 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 20 A |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Łączna moc (+3.3 V) | 120 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Łączna moc (+5 V) | 120 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Maksymalny prąd wejściowy (@ 220V) | 6 A |
| Czas wstrzymania | 16 ms |
| Łączna moc | 850 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przeciążeniowe |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 20 A |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed przegrzaniem |
Wydajność
| MTBF (Średni okres międzyawaryjny) | 100000 h |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Przeznaczenie | PC |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Gold |
| Wersja ATX | 2.31 |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilacza CPU (4+4 pin) | Tak |
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 750 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 900 |
| Ilość złączy zasilających SATA | 8 |
| Długość kabla zasilającego SATA | 600 mm |
| Złącze napędu dyskietek | 2 |
| Długość kabla napędu dyskietek | 89 cm |
| Długość kabla zasilającego CPU | 60 cm |
| Długość kabla płyty głównej | 61 cm |
| Złącza zasilające PCI Express (6+2 pin) | 4 |
| Długość kabla zasilającego PCI Express | 75 cm |
| Typ okablowania | W pełni modułowy |
| Gniazdo stacji dyskietek | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 86 mm |
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Głębokość produktu | 140 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
Dane logistyczne
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84733020 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].