IBO
Zasilacz IBOX CUBE II 400W 12 CM FAN ZIC2400W12CMFA (400 W)
115,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Certyfikaty | CE |
| Poziom hałasu | 20 dB |
| Bezpieczeństwo | UVP / OVP / SCP / OPP / OCP / OTP |
| Rodzaj zasilacza (PSU) | ATX |
| Wersja ATX | 2.2 |
Porty i interfejsy
| Złącze zasilacza ATX (20+4 pin) | Tak |
| Motherboard power connector | 20+4 pin ATX |
| Typ okablowania | Niemodularne |
| Ilość złączy zasilających SATA | 2 |
| Złącza zasilania Peripheral (Molex) (4-pin) | 3 |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 85 mm |
| Szerokość produktu | 140 mm |
| Wysokość produktu | 150 mm |
Moc
| Maksymalny prąd wyjściowy (-12 V) | 0,3 A |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 Vsb) | 2,5 A |
| Łączna moc | 400 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Łączna moc (+5 V) | 130 W |
| Łączna moc (+5 Vsb) | 12,5 W |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V1) | 10 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+3.3V) | 15 A |
| Prąd wejściowy | 3 A |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+5 V) | 22 A |
| Łączna moc (-12V) | 3,6 W |
| Typ PFC (Power Factor Correction) – korekcji współczynnika mocy | Pasywne |
| Pobór mocy (max) | 400 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Funkcje ochrony zasilania | Zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem |
| Maksymalny prąd wyjściowy (+12 V2) | 12 A |
| Łączna moc (+3.3 V) | 130 W |
| Funkcje ochrony zasilania | Krótkie spięcie |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
Konstrukcja
| Umiejscowienie wentylatora | Boczne |
| Średnica czaszy wentylatora | 12 cm |
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Liczba wentylatorów | 1 wentylator |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy – ryzyko porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu produktu z wodą lub innymi cieczami. |
| Ostrzeżenia | Produkt nie nadaje się do wyrzucania z odpadami komunalnymi – utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].