AKG
Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-05 do notebooka DELL (19,5 V; 3,34 A; 65W; 7.4 mm x 5 mm)
56,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | HP / Compaq / Dell |
| Certyfikaty | CE, FCC, RoHS, REACH |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Prąd wyjściowy | 3,34 A |
| Kompatybilność z marką | Dell |
| Wydajność | 80% |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Moc rzeczywista | 65 W |
| Napięcie operacyjne | 19.5 V |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Nie |
| Napięcie | 100 - 250 V |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Żywotność | 100000 h |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 267 g |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 70% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 218 g |
| Wysokość produktu | 30 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Głębokość produktu | 114 mm |
| Szerokość produktu | 49 mm |
Konstrukcja
| Diody LED | Tak |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Czarny |
Pozostałe funkcje
| Materiały | Tworzywo sztuczne ABS |
| EAN/UPC/GTIN | 5901720130242 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].