AKG
Zasilacz sieciowy Akyga AK-ND-18 do notebooka IBM, Lenovo (20 V; 4,5 A; 90W; 7.9 mm x 5.5 mm)
61,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Certyfikaty | CE, FCC, REACH |
| Kompatybilność | Lenovo |
| Prąd wyjściowy | 4,5 A |
| Zdejmowane złącza zasilające | Tak |
| Napięcie operacyjne | 20 V |
| Napięcie | 100 - 250 V |
| Regulowane napięcie wyjściowe | Nie |
| Moc rzeczywista | 90 W |
| Produkt odporny na warunki atmosferyczne | Nie |
| Żywotność | 100000 h |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Wydajność | 80% |
| Częstotliwość wejściowa | 55 +/- 5 Hz |
| Typ zasilacza | Wewnętrzna |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Rodzaj prądu | AC na DC |
| Kompatybilność z marką | Lenovo |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 190 mm |
| Wysokość opakowania | 38 mm |
| Szerokość opakowania | 90 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 303 g |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 50 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 0 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 0 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 70 °C |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 56 mm |
| Głębokość produktu | 131,5 mm |
| Długość kabla | 1,2 m |
| Wysokość produktu | 31 mm |
| Waga produktu | 254 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy zasilacza. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed wilgocią. |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
Konstrukcja
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Diody LED | Tak |
Zrównoważony rozwój
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].