GAR
Zegarek Garmin Instinct 3, 45mm AMOLED Black
1 902,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| ANT+ dostępne | Tak |
| Galileo | Tak |
| GLONASS | Tak |
| GPS | Tak |
| Technologia SatIQ™ | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 53 g |
| Grubość | 1,49 cm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
Moc
| Czas życia baterii (tryp oszczędzania energii) | 576 h |
| Żywotność baterii | 18 dni |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowana |
| Żywotność baterii (w trybie GPS) | 32 h |
Cechy
| Budzik | Tak |
| Spalone kalorie | Tak |
| Termometr | Tak |
| Przebyty dystans | Tak |
| Funkcja monitorowania naprężeń | Tak |
| Żyroskop | Tak |
| Informacje o słońcu i księżycu | Tak |
| Monitor pracy serca | Tak |
| Osobiste cele | Tak |
| Krokomierz | Tak |
| Minutnik | Tak |
| Ćwiczenia oddechowe | Tak |
| Czujnik tlenu we krwi | Tak |
| Kalendarz | Tak |
| Elektryczny kompas | Tak |
| Barometr | Tak |
| Akcelerometr | Tak |
| Alarm | Tak |
| Stoper | Tak |
| Sugerowany czas odpoczynku | Tak |
| Tracker aktywności | Tak |
| Pomoc w czasie rzeczywistym | Tak |
| Czynnik prognostyczny wyścigu | Tak |
| Funkcja wirtualny partner | Tak |
| Funkcja znajdź mój telefon | Tak |
| Tryb multisport | Tak |
| Dynamika biegania | Tak |
| Alert pogodowy | Tak |
| Jakość snu | Tak |
| Pomiar efektywności treningu | Tak |
| Wykrywanie bezdechu sennego | Tak |
Wyświetlacz
| Przekątna ekranu | 1,2" |
| Technologia wyświetlacza | AMOLED |
| Rozdzielczość | 390 x 390 px |
| Kolorowy wyświetlacz | Tak |
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Always-on display | Tak |
Konstrukcja
| Rozmiar obudowy zegarka | 45 mm |
| Kolor sprzączki | Czarny |
| Maksymalna długość paska | 20,4 cm |
| Kolor paska | Czarny |
| Kształt | Okrągły |
| Tworzywo paska | Silikon |
| Typ zamknięcia | Klamra z pojedynczym bolcem |
| Materiał obudowy | Polimer wzmocniony włóknem szklanym (GFRP) |
| Pozycjonowanie na rynku | Zegarek sportowy |
| Kolor obudowy zegarka | Czarny |
| Materiał soczewki | Szkło |
| Odporność na wodę | 10 ATM |
| Sugerowana płeć | Unisex |
| Latarka LED | Tak |
Wydajność
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | Android |
| Pamięć Flash | 4 GB |
| Obsługa mobilnych systemów operacyjnych | iOS |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Porty i interfejsy
| Bluetooth | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].