EAV
Zestaw akumulatorków everActive EVHRL6-2000 (2000mAh ; Ni-MH)
41,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 27 g |
| Wysokość produktu | 14 mm |
| Głębokość produktu | 50,2 mm |
| Szerokość produktu | 14 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wystawiaj akumulatorków na bezpośrednie działanie wysokiej temperatury. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj zużytych akumulatorków do zwykłego śmietnika. Skorzystaj z punktu zbiórki zużytych baterii. |
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu zawartości akumulatora z oczami i skórą. Po przypadkowym kontakcie dokładnie przemyj wodą i skontaktuj się z lekarzem. |
Bateria
| Napięcie baterii | 1,2 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Bateria do ponownego naładowania |
| Rodzaj baterii | Niklowo-metalowo-wodorkowa (NiMH) |
| Ilość dołączonych baterii | 4 szt. |
Pozostałe funkcje
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].