VAT
Zestaw baterii alkaliczne VARTA Longlife 4106101328 (x 8)
12,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 50 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 188 g |
| Szerokość opakowania | 100 mm |
| Głębokość opakowania | 10 mm |
Waga i rozmiary
| Średnica | 1,45 cm |
| Wysokość produktu | 50,5 mm |
| Waga produktu | 23 g |
Bateria
| Ilość dołączonych baterii | 8 szt. |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Żółty |
| Napięcie baterii | 1,5 V |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rozmiar baterii | AA |
Pozostałe funkcje
| Rozmiar baterii | Cylindryczny |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 64 x 15 x 155 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. |
| Ostrzeżenia | Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].