VAT
Zestaw baterii litowe VARTA CR2032 3V (Li; x 2)
5,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 4,5 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Szerokość opakowania | 80 mm |
| Wysokość opakowania | 120 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10 g |
Bateria
| Napięcie baterii | 3 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Jednorazowa bateria |
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 230 mAh |
| Rozmiar baterii | CR2032 |
| Kolor produktu | Metaliczny |
| Ilość dołączonych baterii | 2 szt. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 3 g |
| Wysokość produktu | 3,2 mm |
| Średnica | 2 cm |
Pozostałe funkcje
| Rozmiar baterii | Guzik/moneta |
| Kształt | Okrągły |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wrzucaj do ognia – grozi to wybuchem. |
| Ostrzeżenia | Nie połykaj baterii – grozi to poważnym uszkodzeniem zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Baterie należy utylizować w specjalnie przeznaczonych do tego punktach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].