CLE
Zestaw Clementoni - Art Pomysły: Fabryka markerów
88,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Cechy
| Zalecany wiek (min) | 6 lat |
| Zalecany wiek | Dziecko |
| Sugerowana płeć | Chłopak, dziewczyna |
| Typ produktu | Zestaw do robienia markerów dla dzieci |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 418 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 973 g |
| Wysokość opakowania | 77 mm |
| Głębokość opakowania | 290 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].