KAR
Zestaw do czysz. samochodu KARCHER do VC 4 Cordless
62,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Zestaw akcesoriów |
| Kompatybilność z marką | Kärcher |
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 120 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Długość produktu | 415 mm |
| Wysokość produktu | 43 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
Zawartość opakowania
| Szczelinówka | Tak |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Szczotka do kurzu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].