KAR
Zestaw filtrów KARCHER 6.904-143.0
68,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | SE 5.100 Plus, SE 6.100 Home Line, SE 2001, SE 3001, WD 2.500 M |
| Główny kolor produktu | Brązowy |
| Zastosowanie | Odkurzanie na sucho |
| Liczba warstw | 2 |
| Kompatybilność z marką | Karcher |
| Odporny na rozdarcia | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 150 mm |
| Wysokość produktu | 8 mm |
| Głębokość produktu | 240 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 400 g |
| Waga produktu | 300 g |
Zawartość opakowania
| Ilość | 5 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikać ekspozycji na wysokie temperatury. |
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].