KAR
Zestaw filtrów KARCHER do VC 4 Cordless - 2.863-312.0
42,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | VC 4s |
| Kompatybilność z marką | Karcher |
| Typ filtra | EPA 12 |
| Główny kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 90 mm |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość | 2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed użyciem zapoznać się z instrukcją obsługi. |
| Ostrzeżenia | Unikać ekspozycji na wysokie temperatury. |
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].