HAV
Zestaw Havit HDK88 Beauty Set: suszarka i lusterko kosmetyczne (z funkcjami ładowania bezp. + głośnik Bluetooth)
271,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Nie używać w pobliżu wody lub w wilgotnym środowisku., Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas użytkowania., Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 84 mm |
| Wysokość produktu | 228 mm |
| Szerokość produktu | 68 mm |
| Waga produktu | 463 g |
Wydajność
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Prędkość wydmuchiwanego powietrza | 21 m/s |
| Prędkość silnika | 110 RPM |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Materiał obudowy | Kopolimer akrylonitrylo-butadieno-styrenowy (ABS) |
| Przeznaczony do podróży | Nie |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Ładowarka x 1 |
| Zawartość opakowania | Suszarka x 1 |
Cechy
| Typ produktu | Zestaw |
| Jonizacja | Tak |
Moc
| Moc | 1500 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].