YAT
Zestaw kluczy YATO YT-12681 (94)
287,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Rozmiary wkrętaków/wierteł | Flat 4, 5.5, 7, 8, 10, 12 mmPozidriv Pz3, Pz4, Pz1, Pz2Torx T8, T10, T15, T20, T25, T30, T40, T45, T50, T55Phillips Ph3, Ph4, Ph1, Ph2Hex 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12 mm |
| Kolor obudowy | Czarny |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Płaski |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Torx |
| Ilość wkrętaków | 3 |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Phillips |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Hex (metryczny) |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 15 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 17 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 32 mm |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 5 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 14 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 4 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 10 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 25 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 8 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 16 mm |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 18 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 13 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 22 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 30 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 6 |
| Klucz w zestawie | Tak |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 11 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 23 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 19 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 12 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 20 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 21 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 24 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 27 mm |
| Dołączone wkrętaki/końcówki wierteł | Pozidriv |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 9 |
| Rozmiary kluczy/gniazd | 7 |
| Ilość w zestawie | 94 |
Zawartość opakowania
| Zawartość zestawu | końcówki wkrętakowe płaskie na nasadce 1/4": 4; 5.5; 7 mm, końcówki wkrętakowe sześciokątne na nasadce 1/4": 3; 4; 5; 6 mm, klucze imbusowe: 1.5; 2; 2.5 mm |
| Zawartość zestawu | nasadki 1/4": 4; 4.5; 5; 5.5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14 mm, L= 25 mm, nasadki 1/4" długie: 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13 mm, L= 50 mm, grzechotka 1/2": 72T. 255 mm, grzechotka 1/4": 72T, 155 mm |
| Zawartość zestawu | nasadki do świec 1/2": 16; 21 mm, przegub Cardana: 1/2"; 1/4", redukcja: F3/8" x M1/2", adapter do bitów 1/4", adapter do bitów 5/16" z nasadką 1/2" |
| Zawartość zestawu | nasadki 1/2": 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 20; 21; 22; 23; 24 mm, L= 38 mm; 27; 30; 32 mm, L= 42 mm, nasadki 1/2" długie: 14; 15; 17; 19 mm, L= 76 mm |
| Zawartość zestawu | bity 5/16": TORX: T40; T45; T50; T55, krzyżowe PHILIPS: Ph3; Ph4, krzyżowe POZIDRIV: Pz3; Pz4, płaskie: 8; 10; 12 mm, sześciokątne: 8; 10; 12; 14 mm |
| Zawartość zestawu | pokrętło przesuwne 1/4", 152,4 mm, pokrętło wkrętakowe 1/4", 150 mm, przedłużki 1/2": 125 mm; 250 mm, przedłużki 1/4": 50 mm; 100 mm, przedłużka elastyczna 1/4" 150 mm |
| Zawartość zestawu | końcówki wkrętakowe Torx na nasadce 1/4": T8; T10; T15; T20; T25; T30, końcówki wkrętakowe krzyżowe Philips na nasadce 1/4": Ph;Ph2, końcówki wkrętakowe krzyżowe Pozidriv na nasadce 1/4": Pz1;Pz2 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowuj narzędzia w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używaj odpowiedniego sprzętu ochrony osobistej, takiego jak rękawice i okulary ochronne. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj stan narzędzi w celu uniknięcia uszkodzeń i potencjalnych wypadków. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].