SKR
Zestaw Mebli Kuchennych VICTORIA
24 905,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Wykaz szafek | 1x Formatka Płyta laminowana gr. 18 mm 100X1420 |
| Wykaz szafek | 36x Złoty uchwyt gałka Spot |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA D40SŁ/2133 P/L 2FR |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA FZ. 60 P.U |
| Wykaz szafek | 1x Formatka Płyta laminowana gr. 18 mm 100X800 |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA D60S/3 |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA W60OKGR |
| Wykaz szafek | 1x Formatka Płyta laminowana gr. 18 mm 100X1800 |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA D60S/2 |
| Wykaz szafek | 1x Blat BG58 Marmur Cremona 920 |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA D60PC S/2 Zaślepka |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA DNP P/L |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA W58W HL PW /1273 |
| Wykaz szafek | 3x Listwa montażowa 2000 mm |
| Wykaz szafek | 2x Formatka Płyta laminowana gr. 18 mm 820X540 |
| Wykaz szafek | 2x VICTORIA W40 P/L |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA D60LO/2133 P/L 2FR |
| Wykaz szafek | 1x Formatka MDF Folia 16 MM 100X1633, Oliwka MAT, R-5 |
| Wykaz szafek | 2x VICTORIA D40S/3 |
| Wykaz szafek | 1x Blat BG58 Marmur Cremona |
| Wykaz szafek | 2x Formatka MDF Folia 16 MM 720X412, Oliwka MAT, R-5 |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA D60ZL S/1 |
| Wykaz szafek | 2x VICTORIA W40OKGR |
| Wykaz szafek | 1x VICTORIA W60/68 SLIM P/L OK.CZ |
| Wykaz szafek | 1x Formatka Płyta laminowana gr. 18 mm 100X1400 |
| Wykaz szafek | 1x Formatka Płyta laminowana gr. 18 mm 100X2400 |
| Wykaz szafek | Victoria D20CARGO + Kosz |
| Wykaz szafek | 4x Uszczelka do cokołu 1szt-3m / 16mm |
| Wykaz szafek | 1x Formatka MDF Folia 16 MM 720X596, Oliwka MAT, R-5 |
| Wykaz szafek | VICTORIA D60PK S/2 /2133 |
| Wykaz szafek | VICTORIA W60OKGR /560 |
Cechy
| System mebli | Trend Line |
| Kolor produktu | Oliwkowy |
| Kolor produktu | Biały |
| Typ produktu | Zestaw mebli |
| Ilość elementów | 79 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od źródeł ciepła i bezpośredniego światła słonecznego, aby uniknąć odkształceń. |
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzać i dokręcać śruby oraz połączenia, aby zapewnić stabilność mebli. |
| Ostrzeżenia | Nie używać ostrych narzędzi do czyszczenia powierzchni mebli. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].