KAR
Zestaw szczotek KARCHER 2.863-264.0
48,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kompatybilność | SC 1 EasyFix, SC 2 Easyfix, SC 3 EasyFix, SC 4 EasyFix Premium, SC 5 EasyFix Premium, SC1 Handheld, SC2, SC3, SC4, SC5 |
| Model | Zestaw szczotek |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Materiały | Plastik |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że urządzenie jest wyłączone przed wymianą akcesoriów. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 100 g |
| Wysokość produktu | 26 mm |
| Szerokość produktu | 26 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 4 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].