MDI
Zlewozmywak granitowy jednokomorowy z ociekaczem MAIDSINKS 76x44 1B 1D karbon (czarny)
487,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Otwór na baterię | Tak |
| Umiejscowienie ociekacza | Prawy |
| Rozmiar odpływu | 8,89 cm (3.5") |
| Liczba zlewów | 1 mis(y) |
| Kształt zlewu | Prostokątny |
| Ociekacz | Tak |
| Kształt pierwszej komory | Prostokątny |
| Kolor produktu | Karbonowy |
| Wykonanie zlewu | Pyragranit |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Zabezpieczyć odpowiednio zlewozmywak przed silnymi środkami chemicznymi, które mogą erodować jego powierzchnię. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z ostrymi przedmiotami, które mogą uszkodzić powierzchnię zlewozmywaka. |
| Ostrzeżenia | Regularnie czyścić, aby zapobiec gromadzeniu się osadów, które mogą prowadzić do przebarwień. |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 760 mm |
| Wysokość produktu | 440 mm |
Kran
| Bateria w zestawie | Nie |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].