ZOU
ZOLUX Toaleta JUMBO z filtrem - kuweta dla dużego kota - niebieska
172,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Rodzaj zwierzęcia | Kot |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
| Typ produktu | Kuweta |
| Kategoria produktu | Kuweta |
| Zakres wagowy | 2 kg - 4,9 kg |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Kategoria | Dla kota |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 560 mm |
| Wysokość produktu | 470 mm |
| Głębokość produktu | 710 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].