ZOU
ZOLUX Toaleta narożna dla królika i kawii COSY zielona
40,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Zakres wagowy | 201 g - 499 g |
| Waga produktu | 400 g |
| Szerokość produktu | 416 mm |
| Głębokość produktu | 345 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
Cechy
| Kategoria | Dla świnki morskiej |
| Kategoria produktu | Akcesoria do klatki |
| Kategoria | Dla królika |
| Kolor produktu | Zielony |
| Materiały | Plastik |
| Materiały | Mikrofibra |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].