NEO
AG NEOVO MONITOR 43 QM-4302 4K UHD 3840X2160 HDMIX2 D-SUB USBX2.0 GŁOŚNIK
2 872,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | FCC, CE, LVD, UKCA, WEEE, RoHS, REACH, EAC, ICES-003(Issue 7) |
Pozostałe funkcje
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Moc
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 102 kWh |
| Pobór mocy | 102 W |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
| Baterie w zestawie | Tak |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 1070 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13,6 kg |
| Wysokość opakowania | 673 mm |
| Głębokość opakowania | 141 mm |
Wyświetlacz
| Typ matrycy | IPS |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4500:1 |
| Rozmiar plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Wskaźnik zamglenia | 1% |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Przekątna ekranu | 42,5" |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Kolory wyświetlacza | 1.07 biliona kolorów |
| Technologia wyświetlacza | IPS |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 136 kHz |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 108 cm |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
| Jasność | 400 cd/m² |
| Zasięg skanowania (długość) | 23 - 76 Hz |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 3 |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Port USB | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Złącze RS232 | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
| Port DVI | Nie |
Konstrukcja
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Orientacja | Pozioma |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Ekran matowy | Tak |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
| Standard VESA | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Kolor produktu | Czarny |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 10 W |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
Wydajność
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
Waga i rozmiary
| Waga wyświetlacza | 10,8 kg |
| Szerokość wyświetlacza | 973 mm |
| Wysokość wyświetlacza | 561,2 mm |
| Głębokość wyświetlacza | 63,5 mm |
System komputerowy
| System komputerowy | Nie |
| Procesor wbudowany | Nie |
Szczegóły techniczne
| USB playback | Tak |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1090616 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, gdyż grozi to porażeniem prądem. |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być poddany specjalistycznej utylizacji w miejscach przeznaczonych do odbioru sprzętu elektronicznego. |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera substancje niebezpieczne dla zdrowia, w tym rtęć; unikać kontaktu z uszkodzonymi częściami. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].