NEO
AG NEOVO MONITOR 43 QM-5503 4K UHD 3840X2160 HDMI 5000:1 24/7, 500 cd/m2, RS232,RJ45, Anti-Burn-In, USB-play
3 625,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE LVD WEEE RoHS REACH EAC UKCA |
Porty i interfejsy
| Ilość portów HDMI | 2 |
| Port DVI | Nie |
| Złącze RS232 | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Wi-Fi | Nie |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Port USB | Tak |
| Zdanlne wyjścia IR | 1 |
| Wersja USB | 2.0 |
| Wejście audio dla PC | Tak |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejścia VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
| Przewody | Prąd przemienny |
| Przewody | HDMI |
Konstrukcja
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Ekran matowy | Tak |
| Przeznaczenie | Wewnętrzna |
| Standard VESA | Tak |
| Typ mocowania | Ściana |
| Orientacja | Poziomy/Pionowy |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaj produktu | Płaski panel Digital Signage |
Moc
| Zużycie energii (SDR) na 1000 godzin | 134 kWh |
| Klasa efektywności energetycznej (SDR) | G |
| Pobór mocy w trybie czuwania | 0,5 W |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Tryb wyłączenia | 0,3 W |
| Pobór mocy | 102 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie otwierać obudowy urządzenia, gdyż grozi to porażeniem prądem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Produkt powinien być poddany specjalistycznej utylizacji w miejscach przeznaczonych do odbioru sprzętu elektronicznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Monitor zawiera substancje niebezpieczne dla zdrowia, w tym rtęć; unikać kontaktu z uszkodzonymi częściami. |
Wyświetlacz
| Ekran dotykowy | Nie |
| Współczynnik kontrastu (typowy) | 4000:1 |
| Jasność | 500 cd/m² |
| Typ matrycy | VA |
| Wskaźnik zamglenia | 25% |
| Twardość powierzchni | 3H |
| Przekątna ekranu | 55" |
| Kolory wyświetlacza | 1,07G |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Kąt widzenia w poziomie | 178° |
| Czas odpowiedzi (typowy) | 5 ms |
| Kąt widzenia (pionowy) | 178° |
| Zasięg skanowania (długość) | 24 - 85 Hz |
| Typ HD | 4K Ultra HD |
| Rozmiar plamki | 0,245 x 0,245 mm |
| Zasięg skanowania w poziomie | 15 - 135 kHz |
| Rozdzielczość | 3840 x 2160 px |
Wydajność
| Przeznaczenie | Uniwersalne |
| Czas pracy (godziny / dni) | 24/7 |
Waga i rozmiary
| Wysokość wyświetlacza | 709,2 mm |
| Szerokość wyświetlacza | 1238,4 mm |
| Waga wyświetlacza | 13 kg |
| Głębokość wyświetlacza | 70 mm |
System komputerowy
| System komputerowy | Nie |
| Procesor wbudowany | Nie |
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | Dyrektywa niskonapięciowa (LVD) |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | WEEE |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
| USB playback | Tak |
Audio
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 x 10 W |
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 1390 mm |
| Wysokość opakowania | 830 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 17,6 kg |
| Głębokość opakowania | 144 mm |
Pozostałe funkcje
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
Warunki pracy
| Zakres wilgotności względnej | -20 - 60% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 20 - 80 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].