AGK
AKG ARA - Profesjonalny mikrofon pojemnościowy USB
258,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 114 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 665 g |
| Wysokość opakowania | 221 mm |
| Głębokość opakowania | 182 mm |
Wydajność
| Kolor produktu | Niebieski |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Długość kabla | 2 m |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Typ mocowania | Stół |
Porty i interfejsy
| Interfejs urządzenia | USB |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście na słuchawki | Tak |
Mikrofon
| Całkowite zniekształcenie harmoniczne mikrofonu | 0,5% |
| Przepływność | 24 bit |
| Czułość mikrofonu | 120 dB |
| Częstotliwość próbkowania | 96 kHz |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
Dane logistyczne
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 380 mm |
| W opakowaniu zbiorczym waga netto | 3,89 kg |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 4 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 240 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 243 mm |
Moc
| Zużycie energii | 75 mA |
| Źródło zasilania | USB |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C na USB Type-A |
| Podstawa biurkowa | Tak |
| Liczba dołączonych produktów | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj kontaktu z wodą. |
| Ostrzeżenia | Używaj zgodnie z zaleceniami producenta. |
| Ostrzeżenia | Nie otwieraj obudowy urządzenia. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].