AGK
AKG P220 - Mikrofon pojemnościowy, wielkomembranowy
700,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Metal |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Mikrofon x 1 |
| Zawartość opakowania | Walizka transportowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Statyw biurkowy x 1 |
Mikrofon
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Wyciszenie mikrofonu | Tak |
| Czułość mikrofonu | 20 mV/Pa |
| Model | Mikrofon studyjny |
| Typ kierunku mikrofonu | Kardioid |
| Impedancja mikrofonu | 200 Ω |
| Częstotliwość mikrofonu | 20 - 20000 Hz |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Wyjście XLR | 1 |
| Interfejs urządzenia | XLR-3 |
Waga i rozmiary
| Waga mikrofonu | 514 g |
| Średnica | 54 mm |
| Wysokość produktu | 165 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].