AGK
AKG K240 MKII - Słuchawki studyjne, nauszne, półotwarte
401,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Słuchawki
| Czułość słuchawek | 104 dB |
| Pasmo przenoszenia | 15 - 25000 Hz |
| Impedancja | 55 Ω |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| System akustyczny | Zamknięty |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
Wydajność
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość kabla | 3 m |
| Zastosowanie | Muzyka |
| Odłączany przewód | Tak |
| Styl noszenia | Nagłowny |
| Typ produktu | Słuchawki |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 6,35 mm | Tak |
Zawartość opakowania
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
| Przewody | Audio (3.5mm) |
| Nauszniki | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Wysokość produktu | 200 mm |
| Waga produktu | 240 g |
| Szerokość produktu | 190 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur. |
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu. |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].