AGK
AKG K72 - Słuchawki studyjne, nauszne, zamknięte
232,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Szerokość opakowania | 220 mm |
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 546 g |
| Głębokość opakowania | 110 mm |
Cechy dostawcy
| Materiały | Sztuczna skóra |
| Materiały | Metal |
Wydajność
| Typ produktu | Słuchawki |
| Odłączany przewód | Nie |
| Zastosowanie | Muzyka/studio |
| Długość kabla | 3 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Biały |
| Styl noszenia | Nagłowny |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| Adaptery audio dołączone | 6.3 mm |
Słuchawki
| Impedancja | 32 Ω |
| Średnica głośnika | 4 cm |
| Pasmo przenoszenia | 16 - 20000 Hz |
| Maksymalna moc wejścia | 200 mW |
| Budowa słuchawek | Okołouszna |
| Czułość słuchawek | 112 dB |
| System akustyczny | Zamknięty |
Dane logistyczne
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 6,57 kg |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 578 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 270 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 473 mm |
Pozostałe funkcje
| Waga paczki | 0,546 kg |
Porty i interfejsy
| Sposób łączności | Przewodowy |
| Złącze 3,5 mm | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 200 g |
Mikrofon
| Typ mikrofonu | Niedostępny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj długotrwałego stosowania na wysokim poziomie głośności, aby zapobiec uszkodzeniom słuchu. |
| Ostrzeżenia | Nie zanurzać w wodzie ani nie narażać na działanie ekstremalnych temperatur. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie litowe, które mogą stwarzać zagrożenie pożarowe. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].