BLO
Akumulator BLOW 82-211# (7 Ah)
47,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Prąd ładowania | 0,7-1A |
| Przeznaczenie | Zasilacze UPS, systemy zasilania rezerwowego, systemy elektroenergetyczne, oświetlenie awaryjne i centralne, automatyka i zabezpieczenia, sygnalizacja kolejowa i lotnicza, systemy alarmowe i przeciwpożarowe, elektroniczne aparaty i sprzęt, systemy telekomunikacyjne, zasilanie central telefonicznych, systemy fotowoltaiczne oraz kolejne źródła energii odnawialnej |
| Kolor produktu | Czarny |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typ produktu | Bateria |
| Materiał obudowy | ABS |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 14,7 mm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Głębokość produktu | 63 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].