CSB
Akumulator CSB GP1272F2 12V 7,2Ah
103,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Czas eksploatacji baterii | 5 lat(a) |
| Maksymalny prąd ładowania | 2,16 A |
| Pojemność baterii | 7,2 Ah |
| Napięcie ładowania | 14,4 - 15 V |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Maksymalny prąd rozładowania | 130 A |
| Typ gwintu łączącego | FASTON 250 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Ilość dołączonych baterii | 1 szt. |
| Napięcie baterii | 12 V |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 99 mm |
| Szerokość produktu | 151 mm |
| Głębokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].