ARM
AKUMULATOR DO UPS 12V/7AH UNIWERS. ARMAC B/12V/7AH
59,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Typ produktu | Bateria |
| Maksymalny prąd rozładowania | 110A (5S) |
| Prąd ładowania | 1,8 A |
| Materiał obudowy | Tworzywo sztuczne ABS |
| Pojemność baterii | 7 Ah |
| Rodzaj baterii | Ołowiowa (VRLA) |
| Kolor produktu | Biały |
| Napięcie baterii | 12 V |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 65 mm |
| Głębokość produktu | 151 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 94 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucaj akumulatora do zwykłego śmietnika, skontaktuj się z lokalnym punktem zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS05: Substancje korodujące metale |
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z elektrolitem, może powodować oparzenia chemiczne. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS06: Substancje toksyczne |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie dopuszczaj do zwarcia biegunów akumulatora. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].