KAR
Akumulatorowy odkurzacz piorący KARCHER SE 3-18 Compact - 1.081-500.0
701,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Nie |
| Szczelinówka | Tak |
| Końcówka do tapicerki w zestawie | Tak |
| Akumulator | Nie |
| Schowek na wąż | Tak |
| Dołączony wąż | Tak |
| Długa ssawka szczelinowa | Tak |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Dywan, Tapicerka |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Moc znamionowa | 184 W |
| Napięcie silnika | 18 V |
| Poziom hałasu | 70 dB |
| Pojemność pojemnika na czystą wodę | 1,7 l |
| Pojemność pojemnika na brudną wodę | 2,9 l |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Schowek na akcesoria | Zintegrowany |
| Długość węża | 1,9 m |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 5,1 kg |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 225 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Waga produktu | 3,6 kg |
| Długość produktu | 1 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w zasięgu dzieci. |
| Ostrzeżenia | Utylizuj zużyte akumulatory zgodnie z lokalnymi przepisami o utylizacji urządzeń elektronicznych. |
| Ostrzeżenia | Przed rozpoczęciem pracy należy zawsze zakładać odpowiednie środki ochrony osobistej, jak okulary ochronne i rękawice. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].