AAE
ALANTEC Kabel sieciowy F/UTP kat.6, zewnętrzny żelowany, PE 305m
1 087,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Standard kabla | Kat.6 |
| Materiał pokrycia styków | Miedź |
| Izolacja kabla | F/UTP (FTP) |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Kolor kabla | Czarny |
| Długość kabla | 305 m |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
Waga i rozmiary
| Średnica zewnętrzna | 7,3 mm |
| Waga produktu | 15 kg |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].