AAE
ALANTEC Kabel sieciowy S/FTP kat.7, zewnętrzny suchy, PE 500m
1 998,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Realna szybkość przesyłania danych | 10000 Mbit/s |
| Klasa kabla | F |
| Długość kabla | 500 m |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Rozmiar przewodu AWG | 23 |
| Standard kabla | Cat7 |
| Częstotliwość | 1000 MHz |
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3at |
Pozostałe funkcje
| Impedancja wejściowa | 100 Ω |
Waga i rozmiary
| Średnica zewnętrzna | 7,9 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 50 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -40 - 60 °C |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].