AAE
ALANTEC Patch-cord S/FTP kat.6A LSOH 0.5m szary
9,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Standardy komunikacyjne | IEEE 802.3af |
| Kolor produktu | Szary |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Materiał płaszcza | Polichlorek winylu (PVC) |
| Długość kabla | 0,5 m |
| Klasa kabla | Ea |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Rozmiar przewodu AWG | 24/7 |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat6a |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Częstotliwość | 500 MHz |
| Złącze 1 | Męska |
| Izolacja kabla | S/FTP (S-STP) |
| Materiał przewodzący | Miedź |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 0 - 50 °C |
Szczegóły techniczne
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | RoHS |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Trzymać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie zginać ani nie uszkadzać kabla, aby uniknąć problemów z łącznością. |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu z wodą lub wilgocią. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].