AAE
ALANTEC-Patch-cord U/UTP kat5e PVC 0.25m niebieski
1,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Izolacja kabla | U/UTP (UTP) |
| Długość kabla | 0,25 m |
| Klasa kabla | D |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Osłona końcówki | Nie |
| Materiał płaszcza | Polietylen (PE) |
| Złączka 1 | RJ-45 |
| Typ przewodu | Żyłowy |
| Częstotliwość | 100 MHz |
| Złącze 1 | Męska |
| Złącze 2 | Męska |
| Standard kabla | Cat5e |
| Złączka 2 | RJ-45 |
| Rozmiar przewodu AWG | 26/7 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -20 - 60 °C |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].