AAN
ALANTEC Szafa wisząca 19" 6U 600x450, drzwi szklane, kolor szary, zmontowana (SW-6U-600-450-01-SA)
399,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Zamykane | Tak |
| Konstrukcja drzwi przednich | Szkło hartowane |
| Stopień ochrony IP | IP20 |
| Maksymalny udźwig | 60 kg |
| Pojemność stelaża | 6U |
| Model | Szafa wisząca |
| Kolor produktu | Szary |
| Materiały | Stal |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przed przystąpieniem do instalacji upewnij się, że ściana jest w stanie utrzymać odpowiedni ciężar szafy. |
| Ostrzeżenia | Dbaj o odpowiednią wentylację, aby uniknąć przegrzewania sprzętu zamontowanego w szafie. |
| Ostrzeżenia | Ostrożnie obchodzić się z elementami szklanymi, mogą się stłuc i spowodować skaleczenia. |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 450 mm |
| Szerokość produktu | 600 mm |
| Grubość materiału | 1,2 mm |
| Waga produktu | 13,5 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].