GUA
Alarm osobisty GUARD Piranha róż, 2 syreny-130dB (YC-001-PI)
19,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 25,4 mm |
| Wysokość produktu | 79,4 mm |
| Głębokość produktu | 12,7 mm |
Szczegóły techniczne
| Ilość diod oświetlenia | 1 |
| Typ baterii | LR41 |
| Maksymalny zasięg działania | 200 m |
| Zasilanie bateryjne | Tak |
| Alarm dźwiękowy | Tak |
| Ilość baterii | 4 |
| Alarm świetlny | Tak |
| Głośność | 130 dB |
| Wbudowane diody LED | Tak |
Kolor
| Kolor produktu | Różowy |
Zawartość opakowania
| Baterie w zestawie | Tak |
Materiał
| Materiały | Tworzywo sztuczne |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].